רכשת רכב יד שניה ולא מרופא ?

 

רכשת רכב יד שניה ולא מרופא ?

חשוב לדעת !

1. בדוק את תדירות החלפת השמן ואת איכות השמן ! 2. יש ספק ! 3. בצע ניקוי פנים מנוע יסודי באמצעות אחד מהתוספים המומלצים בדף זה ובהשקעה נמוכה תימנע מהוצאה יקרה !

תוספי שמן מנוע*

-שמני המנוע כוללים תוספים ועלותם מרכיב עיקרי בעלות השמן. -תפקיד התוסף לשפר את ביצועי השמן. – כ – 50% מתקלות המנוע נגרמות כתוצאה מזיהום, במקרים רבים תמהיל תוספים איכותי מונע את הזיהום. -תוספים מתוצרת Liqui Moly מכילים ריכוז גבוה של תוספים המרכיבים את שמן המנוע. * ברכישת רכב יד שניה, תוספי שמן המנוע מומלצים למניעת נזק כתוצאה מ: 1. שימוש בשמן לא מתאים. 2. החלפת שמנים מאוחרת.

תכונות התוספים

-מונעים התחמצנות: ההתחמצנות גורמת לבוצה ולאובדן תכונות השמן. -מכילים חומרי הרחפה: מיצרים תרחיף של לכלוך ומפזרים אותו בתוך השמן. -משפרי צמיגות תפקידם להסמיך את השמן ככל שהטמפרטורה עולה. -מונעים הקצפה: ההקצפה מדללת את השמן. -מורידים נקודת נזילות: מונע היוצרות שעווה בשמן. -מרחיבים גומיות: מונע דליפות וכניסת לכלוך. -משמרים חלקי גומי ופלסטיקה במיוחד באזור השסתומים. -משמרים מפני בלאי ושחיקה יוצר שכבת תחמוצת על פני המתכת.

פתרונות לתקלות מנוע בבדיקות קניה

אפשר להשיג אצלינו את

מסיר לכלוך ומונע במקרים רבים את הצורך בשיפוץ מנוע ! יעיל במניעת תקלות מנוע ! טיפול יעיל לאחר רכישת רכב יד שניה – בהתאם לתוצאות בדיקת הקניה ! ליקווי מולי ישראל התכשירים הכי טובים לניקוי פנים המנוע

פרסומים

יצרני הרכב דורשים יותר שמנים חדשים והמגוון של סוגי השמנים גדל וצומח

10 באוגוסט 2017 אין תגובות ליקווי מולי משיקה שני סוגים של דור השמנים האחרון בשוק כ- Top Tec 6100 ו-Top Tec 6200. אוליבר קון, סגן ראש מעבדת שמן ליקווי מולי, מסביר את היתרונות של שמנים בצמיגות נמוכה במיוחד ומזהיר על סכנות עבור נהגי מכוניות ובעלי מוסכים. למה שמני מנוע הם בעלי צמיגות פחותה באופן עקבי Read More »

צור קשר

אנחנו פה, בחברת ש.א. פרומט סחר ושירותים בע"מ, היבואנים הבלעדיים של מוצרי ליקווי מולי בישראל, נשמח לעזור לך בכל שאלה הקשורה במוצרים ובתקלות שהם מצליחים לפתור