תחום התוספים

תחום התוספים הוא תחום מאוד מורכב ומתוחכם ויש בו כמות רבה של פתרונות מתקדמים וטכנולוגיות מתקדמות שבאמצעותם ניתן להגביר את התחרותיות  של לקוחותינו באמצעות פתרונות תיקון חסכוניים יותר וטיפול מונע מתוחכם יותר.

נושא התוספים מתחלק לשלושה תחומים: תיקון תקלות, שיפור ביצועים ותחזוקה מונעת.

הוזלת עלויות התיקון

שימוש בתוספים מסוגל להוזיל משמעותית את עלויות התיקון והתחזוקה עבור לקוחות, דבר שיש לו חשיבות רבה במיוחד בימים אלה. בין היתר ניתן באמצעות תוספים לבטל נזילות של שמן מנוע ונוזלים הידראוליים, לנקות את ראש המנוע, סעפת היניקה ואגן השמן מפיח ומפסולת, לשחרר חסימות במערכות שונות, כולל לוכד החלקיקים, להפחית את פליטת העשן במנועי דיזל ופליטת הגזים הרעילים כדי לעמוד בדרישות של מבחני הרישוי, לתקן תקלות שהתגלו בבדיקת קנייה וכו'.

הגברת היעילות

בתחום שיפור הביצועים, ניתן לחסוך בצריכת הדלק של הרכב, להפחית את השחיקה והבלאי במנוע ובתיבת הילוכים, לשפר את ההאצה ויעילות הבעירה, להפחית פליטת גזים רעילים – דבר שהוא חשוב מבחינה בריאותית, כמו גם מניעת חדירה של ריחות ושל חומרים מעוררי אלרגיה לתא הנוסעים.

טיפול מונע מתוחכם

בתחום התחזוקה המונעת מאפשרים התוספים של Liqui Moly לשמור על ניקיון המכלולים והמערכות, להגן מפני קורוזיה ומשקעים, למנוע את התחמצנות השמן, לחדש את האטימה ולמנוע נזילות, לשמור על איכות הבנזין והסולר ברכבים כאשר הם אינם נמצאים בשימוש, למנוע רעשים ולרסן עליות חום חדות.

Facebook Comments