גולד לייבל

במשך מספר שנים השקיעו מהנדסי LIQUI MOLY מאמצים לפתח תכשיר שיסיר את הפיח ממערכת הדלק וכשנוכחו לדעת כי התכשיר יעיל השיקו את "גולדלייבל 10,000 " לשוק העולמי .

ב – 28.3.06 נכנסה לתוקף תקנה 318 א' של משרד התחבורה הקובעת כי כלי רכב עם מנוע בנזין משנת 1995 ואילך יחויבו לבצע בדיקת זיהום אויר בזמן ביצוע הטסט השנתי וזאת במטרה מבורכת לצמצם את זיהום האוויר . רכב שלא יעבור את הבדיקה ייכשל בטסט .

הסיבה העיקרית לכישלון בבדיקת זיהום האוויר היא הצטברות פיח במנוע הנגרם בעת הבעירה הפנימית של הדלק , "גולדלייבל 10,000 " מסיר את הפיח ותורם משמעותית לעבור את בדיקת זיהום האוויר (נקראת גם בדיקת 4 גזים) ולהצלחה בטסט .

בבדיקות שנערכו בקרב נהגים שנכשלו בבדיקת זיהום האוויר והשתמשו ב"גולדלייבל 10,000 " לאחר מכן מתברר כי כולם עברו בהצלחה את הטסט , למה לכם להיכשל ? שימו "גולדלייבל 10,000 " לפני הטסט ועברו בבטחה.

שימוש קבוע ב "גולדלייבל 10,000 " בכל 10,000 ק"מ גורם להסרת הפיח במנוע (כפי שמפורט בהמשך)
וגורם לעלייה בהספק המנוע ,לחסכון בצריכת הדלק ולירידה משמעותית בעשן הנפלט מהרכב . בבדיקות שנערכו במכון "קומפיוטסט" בראשון לציון התברר כי הספק המנוע ברכב שנבדק עלה ב-12% !! וחלה ירידה של 70% !! בעשן הנפלט מהרכב וזאת לאחר השימוש ב" גולדלייבל 10,000 " , נסו גם אתם ותרוויחו  !

גם אתה רוצה

יותר ביצועים מהרכב שלך ולהפחית בהוצאות הדלק ?

בוא וראה היכן

תוכל לרכוש בנקודות המכירה הפרושות בכל הארץ !
לעמוד המוצר לרכב
לעמוד המוצר לאופנוע
לעמוד המוצר למשאיות
Facebook Comments